top of page

GÜNEŞLİ KOMBİ SERVİSİ

Güneşli kombi servisi, Güneşli kombi tamircisi kombi bakımı petek temizliği
Bağcılar Güneşli mahallesi kombi servisi kombi tamircisi ve kombi servisleri,
Güneşli demirdöküm kombi servisi, Güneşli eca kombi servisi, güneşli baymak kombi servisi,
ferroli kombi tamircisi Güneşli, Airfel kombi servisi, Doğalgaz tesisatçısı servisi
Güneşli kombi bakımı petek temizliği, İstanbul güneşli kombi tamir servisi ve tamircileri
kombi montajı, kombi satışı kombi değişimi, Yetkili servis firmaları güneşli 

 • 30 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kalorifer sensöründe hata oluştuğunu bildiren bir hata kodudur. Bu durumda peteklerinizden verim alamazsınız. Sorunun çözümlenmesi için servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir.

 • 40 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kullanım suyu sensöründe hata oluştuğunu belirtmekte olan bir hata kodu olmaktadır. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir.

 • 50 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Dış hava sensöründe sorun oluştuğunu belirtmekte olan bir arızadır. Cihaza müdahale etmeden uzman ekiplerini çağırınız.

 • 60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombi tesisatında bulunan su seviyesinin düşük olduğunu belirtmektedir. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza su basmanız gerekmektedir. Aden kombi su basınç seviyesi 1,5 olana kadar su basınız ve ardından cihazı resetleyiniz. Cihaz normale dönecektir.

 • 70 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Cihazın hava akışını yapamadığını belirtmekte olan bir hata kodudur. Bu durumda cihaz hava akışını sağlayamadığı için cihazdan verim alamazsınız. Cihaz hermetik ise: fan prosestat, cihaz bacalı kombi ise baca tıkanmış ya da baca sensöründe arıza meydana gelmiş olabilir. Uzman ekipleri çağırarak sorununuzun çözümlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

 • 80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Aden kombide aşırı ısınma oluştuğunu belirtmektedir. Bu durumda cihazınıza birkaç kez reset atınız ve bir süre bekleyiniz. Düzelme olmuyor ise servisi aramanız gerekmektedir.

 • 90 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin başarılı bir şekilde ateşleme yapamadığını belirtmekte olan bir arıza kodudur. Kullanıcı olarak daire de gaz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Dairenizde gaz var ise kombinizin su basınç seviyesini kontrol ediniz düşük ise cihaza su basın ve ardından birkaç kez cihazınızı resetleyiniz. Düzelme olmuyor ise elektronik kart, gaz valfi ya da ateşleme iyonizasyon çubuklarında sorun oluşmuş olabilir. Net bir teşhis

 •  Demirdöküm Aden Dijital Ekran Arıza

 •  F0 Arıza Kodu : Kombinin su basıncının düşük olduğunu belirten koddur. Bu kod ekrana geldiği zaman Aden kombiye 1 ile 2 bar arasında su basarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Cihaz altında yer alan siyah doldurma musluğunu sola çevirerek işlemi yapabilirsiniz. İşlemi tamamlamak adına bar değeri 1,5 olmalıdır ve bu değeri aştığında özellikle de 2,5 barı aştığında su akıntısı olur. Bu nedenle su basımı sırasında göstergeyi takip edin. Doldurma musluğunu işlem sonrasında kapatmayı ihmal etmeyin.

 • F1 Arıza Kodu : Aşırı ısı termostatın da arıza olduğunu belirten koddur. Aden Kombi bu hatayı verdiği sürece cihaz herhangi bir verim sağlamaz. Bu termostatın değişimi gerekmektedir. Demirdöküm Aden Servisi çağırarak yardım almanız gerekir.

 • F2 Arıza Kodu : Sıcak su akmasın da etkili olan parçalardan ntc sensörün de arıza meydana geldiğini gösteren koddur. Bu kod cihazın göstergesin de olduğu sürece kombi sıcak su akıtmaz veya akıtmasın da sorunlar yaşar. Demirdöküm Kombi Servisi’nden destek alınız.

 • F4 Arıza Kodu : Cihazın alev almasın da arıza yaşandığını gösteren hata uyarısıdır. Yani kombi ateşleme yaptıktan sonra alev almıyor ve devreye girmiyor. Gaz gurubunda, iyonizasyonda, elektrotlar da sorun olabilir. Demirdöküm Servisi’nden destek alınız. Bu gibi durumlar sıklıkla karşımıza çıkar. Cihaza kullanıcı olarak herhangi bir müdahalede bulunmayın ve servis ekipleri gelene kadar mutlaka bekleyin.

 • F5/F6 Arıza Kodu : Kombinin hava akım sırasın da arıza meydana getirdiğini böylelikle cihazın F5 uyarısı verdiğini göstermektedir. Kombinin baca sensörün de yahut hava prosestatın da problem olabilir. Demirdöküm Kombi Servisi telefonunu arayarak kombiye müdahale ettiriniz.

 • OC Arıza Kodu : Dış hava sensörünün devreye girdiği arıza kodu olmaktadır. Bu durumda yapabileceğiniz işlem ya da uygulama yoktur. Cihaz bir süre sonrasında düzelecektir.

 • CC Arıza Kodu : Dış hava sensörünün devreye girmediğini belirten arıza kodudur. Bu durumda cihaza müdahale etmeyin kısa süre sonrasında düzelme durumu olacaktır.

Protherm Panther Arıza Kodları

 

Protherm Panther Arıza Kodları

 • Protherm Panther F0 Arıza Kodu : Cihazın içerisinde ki suyun bittiğini ve bu sebeple de kombinin arıza verdiğini belirten koddur. Böyle bir kodla karşı karşıya kaldığınız zaman cihaza su basmanız gerekmektedir. Su basınç ayarı 1,5 bar olduğun da musluğu kapatınız. Eğer F0 arıza kodu devam ederse kombiye bir defa reset attığınız takdir de cihaz düzelecektir. Düzelme olmazsa da Protherm Servisi ile görüşmeniz gerekir.

 • Protherm Panther F1 Arıza Kodu : Cihazda ateşleme sorunu olduğu belirten F1 arıza kodu ekranda belirdiği sırada kombiye gaz girişi olup olmadığına bakınız. Eğer gaz girişi mevcut ise su basınç ayarlarını kontrol ediniz. Su basınç ayarı da normal ise cihazı resetleyiniz. Resetten sonrada kombi düzelmez ise servis çağırmanız gerekir. Gaz valfin de, ateşleme elektrotlarında, elektronik kartında sorun olabilir. Tespit gereklidir. Protherm Panther Servisi‘ni aramanız gerekir.

 • Protherm Panther F2 Arıza Kodu : Tesisat gidiş suyunda arıza meydana gelmiş. Bu kod ekranda belirdiği sırada bu sensörün arızalandığı ve kombiye bilgi vermediğini anlayabiliriz. Bu durumda parça değişimi gerekebilir. Protherm Kombi Servisi ile irtibata geçiniz.

 • Protherm Panther F3 Arıza Kodu : Kombi de fazla ısınma sorunu meydana gelmiş ve kombi çalışır durumdan çıkmış. Yani kendini geçici süreliğine kullanıma kapamış

 • demektir. Panther Kombi bu arıza kodunu verdiği zaman bir süre bekleyiniz. Cihaz belli bir zaman sonra hala düzelmez ise servis çağırınız.

 • Protherm Panther F5 Arıza Kodu : F5 arıza kodu dış hava sensör arızası olarak bilinmektedir. Bu sensör cihazla olan bağlantısını koparmış, arızalanmış veya ayarları bozulmuş olabilir.

 • Esenyurt Kombi Servisi

ESENYURT KOMBİ SERVİSİ 7/24 ACİL TEKNİK SERVİS
Hedef teknik olarak Esenyurt bölgesinde 7/24 olmak üzere esenyurt kombi hizmeti vermekteyiz 
Esenyurt kombi servis hizmetinde kombi bakım ve onarımlarımız 1 yıl garantilidir
Esenyurt kombi servisleri arasında özel servis olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun çalışma prensininiz sayesinde esenyurt başta olmak üzere esenyurt demirdöküm,esenyurt demirdöküm servis, esenyurt demirdöküm servisi,esenyurt demirdöküm servisleri adı altında özel servis hizmeti vermekteyiz
Firma ismimiz den anlaşılır verdiğimiz teknik destekten sizden tam not almak hedefimizdir
Esenyurt başta olmak üzere esenyurt eca servisi,esenyurt baymak servisi,esenyurt baykan servisi,esenyurt ferroli olarak uzman saha destek ekibimizle sizlerin emrindeyiz
Vermiş olduğumuz teknik esenyurt kombi bakım servisi, çerçevesinde esenyurt protherm servisi, esenyurt kombi servisleri,esenyurt kombi servis hizmetlerimiz mevcuttur 
Faturalarınız cep yakmadan eviniz ısınsın istiyorsanız esenyurt petek temizliği, esenyurt kalorifer temizliği,esenyurt doğalgaz temizliği,esenyurt doğalgaz tesisatçısı,esenyurt doğalgaz, yaptırmanızı tavsiye ederiz

Demirdöküm kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Baymak kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Baykan kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Eca kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Protherm kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Ferroli kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Viessmann kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi

 • Vaillant kombi kombi bakımı, kombi arıza, kombi servisi


7 / 24 Acil Esenyurt kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz
Esenyurt teknik servis,esenyurt kombi servis, esenyurt kombi servisi, esenyurt kombi bakım servisi, teknik ekibimizle yıllardır sizin hizmetinizdeyiz

Esenyurt doğalgaz tesisatçısı,esenyurt doğalgaz bakımı,esenyurt su tesisatçısı,esenyurt su tesisatcısı, kombi servisi esenyurt,kaliteli kombi bakım servisi,tıkalı gider açma servisi,su kaçağı tespiti, olarak kaliteli teknik servis hizmetimiz 7/24 hız kesmeden devam etmektedir - esenyurt kombi servisi 0539 566 04 47 -
demirdöküm kombi , protherm kombi , vaillant kombi , eca kombi , alarko kombi , baymak kombi , baykan kombi ,bosch kombi , teknik servis , kombi doğalgaz radyatör petek temizliği esenyurt , hedef teknik esenyurt kombi servisi , esenyurt demirdöküm anakart tamiri , esenyurt demirdöküm kombi bakımı , 

Yenibosna kombi servisi

Yenibosna kombi servisi, 7/24 acil teknik servis.

Merhabalar Hedef Teknik olarak, yenibosna bölgesinde; yenibosna demirdöküm kombi servisi, olarak hizmet vermekteyiz.
Yenibosna kombi servisi olarak; yenibosna petek temizleme, yenibosna petek temizliği, yenibosna petek temizliği yapan firmalar arasında hizmet vermekteyiz.
Yenibosna kombi servisi, kombi bakım ve onarımlarımız 1 yıl firmamız garantisindedir.
Yenibosna kombi servisleri, garantisi bitmiş olan kombilerinize özel kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun çalışma prensibimiz sayesinde yenibosna başta olmak üzere; yenibosna demirdöküm kombi servisi, yenibosna eca kombi servisi, yenibosna vaillant kombi servisi, yenibosna kombi anakart tamiratı, başlıkları altında hizmet vermekteyiz.
Firma ismimizden anlaşıldığı gibi sizden tam not almak hedefimizdir.
Yenibosna kombi servisi, yenibosna kombi servis ücretleri, yenibosna kombi bakım servisi, yenibosna kombi bakımı petek temizliği yapan firmalar arasındayız.
Yenibosna petek temizleme, soğuk kışlar bastırmadan, faturalarınız cep yakmadan eviniz ısınsın istiyorsanız; yenibosna petek temizliği, yenibosna kombi petek temizleme, yenibosna kombi bakım servisi, yenibosna doğalgaz bakımı, yenibosna doğalgaz servisi ve kombi bakimi, petek temizleme yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Hizmet verdiğimiz markalar arasında; 
Yenibosna demirdöküm kombi servisi, yenibosna demirdöküm kombi bakimi.
Yenibosna eca kombi servisi, yenibosna eca kombi bakimi.
Yenibosna protherm kombi servisi, yenibosna protherm kombi bakimi,
Yenibosna vaillant kombi servisi, yenibosna vaillant kombi bakimi, markalara hizmet vermekteyiz.
7/24 acil yenibosna kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz;
7/24 yenibosna kombi servisi, 7/24 yenibosna kombi bakim servisi, yenibosna doğalgaz servisi ve petek temizliği yenibosna.

GARANTİSİ BİTMİŞ KOMBİLERİNİZE YAPILAN TAMİRAT, ONARIM, İŞÇİLİK VE PARÇA DEĞİŞİMİ 1 YIL FİRMAMIZ GARANTİSİ KAPSAMINDADIR.

Yenibosna'da petek temizleme yaptırarak doğalgaz faturalarınızda %30'a varan tasarruf elde edebilirsiniz.

Yenibosna kombi servisi kombi tamircisi kombi bakımı satışı. kombi değişimi Yenibosna kombi servisleri, Yenibosna demirdöküm kombi servisi, Yenibosna Vaillant kombi servisi, Proterm kombi servisi ferroli kombi servisi, Eca kombi servisi Baymak kombi servisi, Yenibosna airfel kombi servisi, En yakın doğalgaz tesisatı. 

Güneşli kombi servisi, Güneşli kombi tamircisi kombi bakımı petek temizliği

Bağcılar Güneşli mahallesi kombi servisi kombi tamircisi ve kombi servisleri,

Güneşli demirdöküm kombi servisi, Güneşli eca kombi servisi, güneşli baymak kombi servisi,

ferroli kombi tamircisi Güneşli, Airfel kombi servisi, Doğalgaz tesisatçısı servisi

Güneşli kombi bakımı petek temizliği, İstanbul güneşli kombi tamir servisi ve tamircileri

kombi montajı, kombi satışı kombi değişimi, Yetkili servis firmaları güneşli

bottom of page