GÜNEŞLİ KOMBİ SERVİSİ

Güneşli kombi servisi, Güneşli kombi tamircisi kombi bakımı petek temizliği
Bağcılar Güneşli mahallesi kombi servisi kombi tamircisi ve kombi servisleri,
Güneşli demirdöküm kombi servisi, Güneşli eca kombi servisi, güneşli baymak kombi servisi,
ferroli kombi tamircisi Güneşli, Airfel kombi servisi, Doğalgaz tesisatçısı servisi
Güneşli kombi bakımı petek temizliği, İstanbul güneşli kombi tamir servisi ve tamircileri
kombi montajı, kombi satışı kombi değişimi, Yetkili servis firmaları güneşli 

  • 30 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kalorifer sensöründe hata oluştuğunu bildiren bir hata kodudur. Bu durumda peteklerinizden verim alamazsınız. Sorunun çözümlenmesi için servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir.

  • 40 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kullanım suyu sensöründe hata oluştuğunu belirtmekte olan bir hata kodu olmaktadır. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir.

  • 50 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Dış hava sensöründe sorun oluştuğunu belirtmekte olan bir arızadır. Cihaza müdahale etmeden uzman ekiplerini çağırınız.

  • 60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombi tesisatında bulunan su seviyesinin düşük olduğunu belirtmektedir. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza su basmanız gerekmektedir. Aden kombi su basınç seviyesi 1,5 olana kadar su basınız ve ardından cihazı resetleyiniz. Cihaz normale dönecektir.

  • 70 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Cihazın hava akışını yapamadığını belirtmekte olan bir hata kodudur. Bu durumda cihaz hava akışını sağlayamadığı için cihazdan verim alamazsınız. Cihaz hermetik ise: fan prosestat, cihaz bacalı kombi ise baca tıkanmış ya da baca sensöründe arıza meydana gelmiş olabilir. Uzman ekipleri çağırarak sorununuzun çözümlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

  • 80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Aden kombide aşırı ısınma oluştuğunu belirtmektedir. Bu durumda cihazınıza birkaç kez reset atınız ve bir süre bekleyiniz. Düzelme olmuyor ise servisi aramanız gerekmektedir.

  • 90 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin başarılı bir şekilde ateşleme yapamadığını belirtmekte olan bir arıza kodudur. Kullanıcı olarak daire de gaz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Dairenizde gaz var ise kombinizin su basınç seviyesini kontrol ediniz düşük ise cihaza su basın ve ardından birkaç kez cihazınızı resetleyiniz. Düzelme olmuyor is